Фотеља Насте

8.690 ден

Производот е достапен

Категории: ,

Релаксирајте се со стил, со нашиот модел на модерена фотеља. Одлично решение за дневна, спална или за детска соба каде ќе се препуштите на удобноста.

Изработена од специфични метални ногари кои даваат стабилност, тапацир кој Вие ќе го одберете и лесно ќе го вклопите со остатокот од ентериерот.

Мени