Стол С028 Бјанка

6.570 ден

Производот е достапен

    • ден
    • ден
Категории: ,

Модерна столица со ретро дизајн и е совршен избор за индустриски или модерни ентериери.

Доколку сакате Вашиот ресторан, кафуле или трпезарија да има уникатен изглед, тогаш столот Бјанка е вистинскиот избор.

Мени