Стол B-027A Клои

8.200 ден9.110 ден (-10%)

Производот е достапен

Барска столица со метални ногарки со помешана модерна и индустриска привлечност, нуди удобност и стил. Потпирачот за грб изработен од висококвалитетна пена обезбедува удобност и можете да седите онолку долго колку што сакате.

Мени