Аголна гарнитура Перла

55.900 ден62.110 ден (-10%)

Производот е достапен

Аголна гарнитура Перла нуди префинет и елегантен изглед на Вашата дневна соба.

Гарнитура изработена со високо квалитетни штофови кои придонесуваат за модерен и луксузен изглед на оваа гарнитурата.

 

Мени