Закачалка Бени CIV 760

Производот не е достапен за онлајн продажба

4.100 ден 3.280 ден

4.100 ден 3.280 ден
  • Ширина 76,0 cm
  • Длабина 19,5 cm
  • Висина 114,0 cm
Бела / Бела лак фолијаБела / Бела лак фолијаСив храст / Бела лак фолијаСив храст / Бела лак фолија
Избриши
SKU: N/A Категории: ,

Закачалката за претсобје БЕНИ CIV 760 ќе внесе во Вашето претсобје свежина и елеганција, како и практична нота благодарејќи на закачалките за ставање на гардероба. Може да се комбинира со елементите од истата линија што ја заокружуваат ентериерната приказна за влезот во вашиот дом.

Дополнителни информации

Боја / Дезен

,

Мени