Витрина Кент POP 2F

9.585 ден12.780 ден (-25%)

Производот не е достапен за онлајн продажба

  • Ширина 114,0 cm
  • Длабина 36,5 cm
  • Висина 127,5 cm

Боја / Дезен: Сив храст / Бел храст

Категории: ,

Витрината КЕНТ POP 2F, во дизајн на бел и сив даб, има две практични фиоки, корисен простор со полици и отворен сегмент за омилениот декор на домот. Тоа е дел од истоимената колекција која носи допир на класичен елегантен и префинет вкус во вашиот дом.

Дополнителни информации

Боја / Дезен

Мени