ТВ комода Тоскана TV 155

Производот не е достапен за онлајн продажба

8.420 ден 6.740 ден

8.420 ден 6.740 ден
  • Ширина 153,0 cm
  • Длабина 40,0 cm
  • Висина 44,5 cm
Златен храст / ЦрнаЗлатен храст / ЦрнаСив храст / Песок лак фолијаСив храст / Песок лак фолија
Избриши
SKU: N/A Категории: ,

ТВ комода ТОСКАНА TV 155 е дел од истоимената колекција која во Вашиот дом носи современ тематски концепт на уредување на дневната соба. Се состои од два затворени дела со мек механизам на затварање, една фиока и еден отворен дел.

Дополнителни информации

Боја / Дезен

,

Мени