ТВ комода Фиона

5.950 ден7.430 ден (-20%)

Производот не е достапен за онлајн продажба

  • Ширина 202,5 cm
  • Длабина 41,5 cm
  • Висина 47,5 cm

Боја / Дезен: Сив храст / Бела лак фолија

ТВ комодата ФИОНА е идеална за опремување на катче за релаксација и дружење. Практичниот спој на затворени и отворени решенија овозможува додатен простор за сите ваши драги ситници и аудио-визуелни уреди.

* Напомена: Цената е без LED осветлување

Дополнителни информации

Боја / Дезен

Мени