Стол C017A

3.410 ден

Производот е достапен

    • ден
    • 3410 ден
Категории: ,

Модерен стол со класичен дизајн.

Тапацираниот наслон и седиште нудат удобно седење и е модел кој одлично се вклопува во секој стил.

Конструкцијата е изработена од дрво-бука, со најсовремена технологија и софистицирани машинии и алати за обаработка на дрво како и употреба на висококвалитетни материјали. Конструкцијата достапна е за фарбање во 15 бои во мат или висок сјај. За да столот изгледа по ваша желба постои можност за широк избор на дезени на платна за тапацирање и еко кожи .

Мени