Регал Талин

13.058 ден17.410 ден (-25%)

Производот не е достапен за онлајн продажба

  • Ширина 233,0 cm
  • Длабина 35,0 cm
  • Висина 185,0 cm

Боја / Дезен: Сонома храст / Венге

Регал ТАЛИН, со својот топол дезен и пректичниот распоред на отворените и затворените полици и врати ќе го направи амбиентот на дневната соба складно и функционално организирано катче за секојдневно уживање.

Димензии на просторот за ТВ се 1019 x 900 mm

Дополнителни информации

Боја / Дезен

Мени