Комода Берт 180

12.375 ден16.500 ден (-25%)

Производот не е достапен за онлајн продажба

  • Ширина 180,0 cm
  • Длабина 41,5 cm
  • Висина 96,5 cm

Боја / Дезен: Сив храст / Бела лак фолија

Категории: ,

Комода БЕРТ 180,  во сив даб дезен со бела лак фолија, поседува се што е неопходно за сместување на вашите омилени работи. Комбинацијата од сегменти со преградни полици и стаклени полици идеално се вклопува во современ и практичен ентериер. Овој модел на комода опционално можете да го освежете со вградување на ЛЕД осветлување.

Дополнителни информации

Боја / Дезен

Мени