Комода Бени 2K1F

Производот не е достапен за онлајн продажба

7.560 ден 6.048 ден

7.560 ден 6.048 ден
  • Ширина 79,0 cm
  • Длабина 35,0 cm
  • Висина 97,5 cm
Бела / Бела лак фолијаБела / Бела лак фолијаСив храст / Бела лак фолијаСив храст / Бела лак фолија
Избриши
SKU: N/A Категории: ,

Комодата БЕНИ 2K1F доаѓа во две опции сива даб со бела лак фолија и сив даб со бела лак фолија, има две практични полици и фиока за економично организирање на вашето претсобје. Може да се комбинира со елементите од линијата Бени што ја заокружуваат ентериерната приказна за влезот во вашиот дом.

Дополнителни информации

Боја / Дезен

,

Мени