Клуб Маса Унион

Производот не е достапен за онлајн продажба

3.930 ден 3.144 ден

3.930 ден 3.144 ден
  • Ширина 90,5 cm
  • Длабина 40,5 cm
  • Висина 41,5 cm
БелаБелаСив храстСив храстСонома храстСонома храст
Избриши
SKU: N/A Категории: ,

Клуб масата УНИОН 90х50 доаѓа во три варијанти: сонома даб, сив даб и бела. Таа е стилски додаток на вашата дневна соба. Има долна полица што можете да ја користите за чување списанија и далечински управувачи за сите ваши уреди.

Дополнителни информации

Боја / Дезен

, ,

Мени