Клуб Маса Оскар

Производот не е достапен за онлајн продажба

5.390 ден 4.312 ден

5.390 ден 4.312 ден
  • Ширина 120,0 cm
  • Длабина 60,0 cm
  • Висина 41,5 cm
Бел храстБел храстЗлатен храстЗлатен храстСив храстСив храст
Избриши
SKU: N/A Категории: ,

Клупската маса OSCAR KS 120×60, во бои на бел даб, сив дав или златен даб, ќе стане омилен детал во амбиентот на Вашата дневна соба. Практичните димензии и атрактивната декорација на дрво го прават совршен за внатрешен дизајн во современ стил со висока доза на шарм.

Дополнителни информации

Боја / Дезен

, ,

Мени