Клуб Маса Емполи

4.824 ден6.030 ден (-20%)

Производот не е достапен за онлајн продажба

  • Ширина 101,0 cm
  • Длабина 60,0 cm
  • Висина 45,0 cm

Боја / Дезен: Сив храст / Песок лак фолија

Клуб масата ЕМПОЛИ, изработена во сив храст декор и песок лак фолија, е практично решение за опремување на Вашата дневна соба благодарејќи на стаклената полица под работната површина идеална за ставање на ситници кои секојдневно ги користите. Ногарите се во вид на тркалца што овозможуваат лесно поместување на масата.

 

Дополнителни информации

Боја / Дезен

Мени