Клуб Маса Берт

Производот не е достапен за онлајн продажба

5.790 ден 4.632 ден

5.790 ден 4.632 ден
  • Ширина 101,0 cm
  • Длабина 60,0 cm
  • Висина 45,0 cm
Бела / Бела лак фолијаБела / Бела лак фолијаБетон / Бела лак фолијаБетон / Бела лак фолијаЗлатен храст / Бела лак фолијаЗлатен храст / Бела лак фолијаСив храст / Бела лак фолијаСив храст / Бела лак фолијаЦрно дрво / Бела лак фолијаЦрно дрво / Бела лак фолија
Избриши
SKU: N/A Категории: ,

Клуб масата БЕРТ содржи практични и естетски полици со стакло под работната површина погодна за чување на вашите омилени книги или списанија. Клуб масата БЕРТ придонесува за современиот тематски концепт за декорација на дневната соба.

Дополнителни информации

Боја / Дезен

, , , ,

Мени