Ѕидна полица Берт ZP 150

1.800 ден2.400 ден (-25%)

Производот не е достапен за онлајн продажба

  • Ширина 150,0 cm
  • Длабина 19,5 cm
  • Висина 22,0 cm

Боја / Дезен: Сив храст / Бела лак фолија

Категории: ,

Ѕидна полица БЕРТ ЗП 150, во сив дан дезен со бела лак фолија,  нуди простор за сместување на вашите спомени, омилени книги и куќен декор. Дел е од истоимената колекција која носи современ тематски концепт за уредување на дневниот простор.

Дополнителни информации

Боја / Дезен

Мени